O mně

Svoji práci vnímám jako poslání. Jsem poradce, ne prodejce.

Jak s oblibou říkám, já radím a vy se rozhodujete. Má práce mě baví a naplňuje. Nejvíce mě naplňuje, když mohu klientovi pomoci k vývoji jeho života. Rád pomáhám druhým. Když jsem začínal, řekl jsem si, že změním předsudky o finančním poradenství alespoň ve svém blízkém okolí a ukážu, že i v dnešní době se dají finance spravovat pro klienta, a ne jen pro peníze. Je těžké si vybudovat důvěru, ale ještě těžší je si ji udržet.

Stanovil jsem si cíl, že spojení mého jména a financí, bude navozovat jen pozitivní ohlasy na moji práci. Má práce tvoří důležitou součást mého života. Mým posláním je dosáhnout u klienta finanční svobody a nezávislosti, tak aby si mohl užívat život podle svých přání.

Moje jméno je to největší, co mohu dát všanc. Proto budu dělat vše pro to, abych si ho nikdy neposkvrnil a mohl na něj být hrdý. Chci se kdykoli bez starostí podívat klientům do očí a říct si "udělali jsme to nejlepší."

Proč právě se mnou?

 
Odbornost

Odbornost je v našem oboru velmi důležitá a proto zde klademe velký důraz na její pravidelnou aktualizaci. Odborné znalosti jsou velmi důležité na cestě k finanční svobodě. Proto se neustále vzděláváme a obnovujeme naše znalosti a dovednosti. 

Pro komplexní poradce je dle našeho přesvědčení základem splnit odborné předpoklady stanovené zákony a regulací na našem trhu. A to ve všech odborných oblastech finančního poradenství.

Proto je samozřejmostí splňovat odborné zkoušky jako jsou investice, doplňkové penzijní spoření, pojištění životní, neživotní i pojištění podnikatelů a v neposlední řadě také úvěry na bydlení či spotřebitelské.
 
 
Důvěra a otevřenost

Jedna z věcí pro kterou se mnou mí klienti spolupracují je důvěra a otevřenost. Nikoho nesoudím, ať je jeho myšlení či zkušenosti jakékoliv. A tato práce se dá profesionálně a správně dělat pouze tehdy jsme-li k sobě upřímní a otevření. Důvěra je v tomto ohledu velmi zásadní a proto vše, co si s klientem povíme je a zůstane pouze mezi námi. Je to něco jako lékařské tajemství. Zkrátka jedině takto se dá dlouhodobě spolupracovat. 

Pro naši dlouhodobou spolupráci je důležité a zásadní Vám pomocí privátního finančního auditu vše zrevidovat a poradit jak vše nastavit. Když je potřeba zvednu Vám telefon, odepíši na email nebo se osobně potkáme. 

No a když už si finanční nástroje platíte a využíváte je, pak je také důležité moci konzultovat vývoj kapitálových trhů. Dále je neméně důležité pomoci Vám v případě pojistné události, jak z pojištění rizik, tak z pojištění majetku. S tím vším Vám pomůžeme a od toho jsme tu pro Vás.
 
Porozumění

Vlastní životní zkušenosti jsou velmi důležité a ani největší odbornost je nemůže nahradit. Proto radím klientům se sjednáním toho, co bych si v podobné situaci sám sjednal.

Abychom se mohli na věc podívat očima klientů je potřeba mu porozumět. A abychom mu mohli porozumět, musíme sami produkty a řešení využívat a mít vlastní zkušenost. Empatie je zde na pravém místě a díky tomu s klientem jednáme tak, jako bychom byli v jeho kůži a radili sami sobě.

Tedy jednoduše řečeno, mám hypotéku na vlastní bydlení, investice pro děti na studia či start do života, doplňkové penzijní spoření na období privátní renty, mám zajištěna rizika na zdraví či majetek, neboť si uvědomuji jaké to může mít dopady pro rodinu.
14let

Let praxe

Již více než 12 let pečuji o své klienty, kteří jsou s mojí péčí spokojeni. Proto se mnou dlouhodobě zůstávají a dále mě doporučují svým přátelům a známým.
4

Lidé v týmu

Jsme tým čtyř lidí. Každý z nás zastává jistou odbornost a tím pro Naše klienty zaručujeme profesionalitu. 
300

Klientů

Dlouhodobě s týmem pečujeme o více než 300 privátních klientů. Naše klientela se skládá jak z privátních klientů tak z klientů firemních.  
1500

Smluv

Staráme se a pečujeme o více než 1500 smluv klientů. To vyžaduje náročnou a systematickou organizaci. Máme dobrý přehled a klientovi tak můžeme poradit v nejlepším čase. 
Můj příběh

Osobní finance jsou mou prací a posláním, ale zároveň i součástí mého života. 

 Začal jsem v roce 2008, a to proto, že mě zajímalo, jak pojišťovny zachází s lidmi, kteří nejsou z oboru. Tehdy jsem si řekl, že se o tuto oblast budu zajímat, abych pomohl lidem v mém okolí. Prošel jsem si několika firmami a vždy jsem nad svou prací přemýšlel tak, abych pochopil co klient potřebuje, ne kolik si vydělám. Nejvíce mě naplňuje, když se mohu starat o své klienty, přinášet jim neustále něco nového a hlavně jim poskytovat kvalitní poradenství a servis.

Má vize
 

Chci vybudovat tým, se kterým se budeme dlouhodobě zabývat péčí o naše klienty. Servisovat jejich portfolia tak, aby rostly, a klientům se navyšoval kapitál. Pro klienty se díky otevřenosti, důvěře, profesionalitě a zájmu stávám spíše jejich přítelem než poradcem. Je pro mě velkým potěšením, když si klienti splní některé ze svých určených cílů, které jsme si na začátku stanovili. Vidím pak, že vše funguje a že jdeme po správné cestě.
Práci dělám tak, abych se za ni nikdy nemusel stydět a aby na mně mohli být moji synové hrdí. Pracuji tak, že rozšiřování kmene klientů, o které se starám, funguje pouze na základě doporučení. Jedině tak docílím toho, že si lidé váží mých služeb a času a já jsem jim schopen poskytnout maximální možné a efektivní poradenství.
Chci se neustále učit novým věcem a posouvat se vpřed. Vzdělávat se, zdokonalovat a být stále pozitivní.

„Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš."
(Steve Jobs)  


Od 2019 systém CML

Vývoj je nezastavitelný a tak ani my nespíme. V roce 2019 jsme spustili vývoj našeho poradenského nástroje "CML", který nám již v současnosti umožňuje minimalizaci papírové administrativy vůči klientům, poskytuje rychle dostupné informace pro klientský servis a jednoduchou možnost aktualizace informací a řešení změn v závislosti na vývoji potřeb a požadavků klientů v čase. 

Od 2018 Finanční Audit
Od 2014 Česká Penze

Freedom si řekl, že už bylo dost finančního "poradenství" s nepřesnými čísly a vytvořil tak metodiky a nástroje umožňující opravdu přesné poradenství na základě přesných čísel a to i se znalostí nároků ze státního systému.

Je čas vrátit oboru finančního poradenství vážnost, důvěryhodnost, a především odbornost. Naším cílem je, aby se z finančního poradenství stalo celoživotní řemeslo, a z poradců skuteční „fachmani“ ve svém oboru. Proto byl v roce 2013 založen Freedom (FFS). Společnost, jež pod svými křídly sdružuje odborníky s dlouholetou zkušeností v oblasti financí, odborníky, kteří se specializují na přesné komplexní finanční poradenství s vysokou odborností pro jednotlivé segmenty trhu (investice, financování, pojištění), zkrátka lidi, na které se můžete spolehnout a pro které se práce finančního poradce stala celoživotní náplní a posláním.

2017 vznik značky DM

V roce 2017 vzniká značka ,,DM tedy Daniel Mozga" neboť po odchodu z předchozí společnosti si ještě více uvědomuji, že nesu na trh svou kůži. Otevírám své vlastní kanceláře a rozvíjím tým spolupracovníků pro péči o zákazníka. Proto začínám pod společností FFS budovat svůj vlastní "brand". Jak s oblibou říkám, to nejvíc co mohu dát všanc, je mé jméno neboť je s ním spojena celá má profesní kariéra.

2016 FFS

V prosinci tohoto roku, se pro mou životní kariéru udála zásadní změna. Vstoupil jsem do společnosti Freedom Financial Services, která mi poskytla zázemí pro unikátní péči o mé klienty. Freedom byl opravdu skvělou volbou hlavně díky lidem, kteří jsou zkušení, cílevědomí a lidští. V takovéto společnosti je radost pečovat o své klienty.

2014 Business for Breakfast Ostrava

V tomto roce jsem měl tu čest vstoupit do skvělé komunity lidí, kteří mi pomáhali v zásadních okamžicích rozvoje firmy a v růstu mé osobnosti. V nadcházejícíh letech jsem mohl nabité zkušenosti a vědomosti v této komunitě sdílet dále a pomáhat tak dalším v jejich rozvoji.

2012 AWD a SLS

V tomto roce začíná má kariéra nabírat na profesionalitě. Spojuji své jméno se společností AWD poté implementovanou do společnosti SWISS LIFE.

2008 vstup do finanční sféry ZFP

Byl jsem kamarádem pozván na úvodní seminář a zrovna jsem řešil jak mne pojišťovna díky mé nevědomosti chtěla připravit o to na co jsem měl nárok. Díky vzdělání, které jsem zde získal jsem si u pojišťovny řekl o své nároky. A od té doby nepracuji pro sebe, ale pro své klienty.

Reference

Reference

manželé Buchwaldkovi, Havířov

spolumajitel firmy & majitelka firmy
S Danem se nám skvěle spolupracuje. Objevili jsme konečně poradce, kterému můžeme skutečně důvěřovat.
Více
Reference

Ing. Jan Křístek, Hnojník

spolumajitel firmy
Pan Mozga mne kontaktoval na doporučení mých přátel a bylo to právě toto doporučení, proč jsem ho také přijal a vyslyšel.
Více
Reference

Ing. Martin Chmelař, Bernartice nad Odrou

jednatel společnosti
Dan je mým parťákem v oblasti mých osobních financí už několik let.
Více
Reference

Ing. Petr Pasek, Praha

spolumajitel firmy
Daniel nám již přes 2 roky pomáhá se správou rodinných financí -od pojistek soukromých, přes pracovní, od investic jednoduchýchpřes středně složité.
Více
Reference

Ing. Michal Štepánik, Praha

majitel firmy
Skvělé poradenství v oblasti pojištění a financí. Je možné se na něj obrátit s jakýmkoliv problém či dotazem. Mohu jen doporučit!
Více
Reference

Mgr. Adam Wojtovič, Ostrava

spolumajitel firmy
Dana mohu upřímně doporučit. Do setkání s ním jsem osobního finančního poradce neměl, přesto, že nabídek se mi dostávalo spoustu.
Více
Reference

manželé Turečkovi, Bohumín

jednatel společnosti & účetní
Dan naší rodině moc pomáhá. Doporučuje příležitosti, šije je na míru, hledá možnosti, kde investovat, pomáhá nezapomenout na důležité věci a při tom je neskutečně lidský. 
Více
Reference

Zuzana Smiešková, Praha

reportérka ČT
Kvalitni poradenstvi. Pan Mozga skvěle komunikuje a vždy nám pomohl.
Více
Reference

manželé Neničkovi, Ostrava

filmař & účetní v rodinné firmě
DM neboli Dan Mozga, je to parťák v oblasti financí, pojišťovnictví pro celou naši rodinu již několik let a mohu jeho služby a přístup vřele doporučit. 
Více
Reference

Mgr. Lenka Suchánková, Ostrava

učitelka anglického jazyka
Líbí se mi vřelý osobní přístup pana Mozgy. 
Více
Reference

manželé Šigutovi, Pstruží

učitelé na ZŠ
Vždy ihned k dispozici, když v něčem tápu  
Více
Reference

manželé Gemmelovi, Ostrava

advokát & lékařka
Mohu jen doporučit. Vysoce profesionální a současně lidský přístup. 
Více
Reference

manželé Fraitovi, Kopřivnice

vedoucí knihovny&kontrolor
Pan Daniel Mozga je náš spolehlivý rodinný finanční poradce a analytik. 
Více
Reference

Ing. Lucie Vlková, Ostrava - Plesná

spolumajitelka firmy
Dan byl první finančník...

- se kterým jsem si výborně popovídala u oběda,
- kterému jsem řekla svůj názor na pojištění,
- a on mě ani neprobodl pohledem, ani neutekl :)
- a povídal si se mnou dále.
Více
Reference

Mgr. Petr Juříček, Ostrava

jednatel společnosti
Přátelé, znám mnoho finančních poradců... Ano, přesně ty které máte na mysli. 
Více
Reference

Dušan Svěrák, Ostrava - Michálkovice

jednatel ve společnosti Grattis spol. s.r.o.
Díky Danielovi máme své rodinné finance konečně pod plnou kontrolou a tímto mu děkuji a mohu Daniela jen dále doporučit.
Více
Reference

Martin Fabián Rusek, Studénka

grafický designér a malíř obrazů
Dana Mozgu mohu doporučit jako odborníka a člověka zapáleného pro svou práci.
Více
Reference

Ing. Jan Krchňák, Hlučín

jednatel společnosti
Dan je skvělý finanční poradce. Co ho dělá výjimečným je způsob jeho práce - člověk má po ruce kamaráda, který se o něj stará. 
Více
Reference

Lukáš Záveský & Petra Richtárová, Tísek

operátor strojů & učitelka MŠ
Náš dlouholetý poradce v oboru financí, vše zařídí, ve všem poradí, přehled má dle mého názoru ve všech odvětvích týkajících se financí a vše kolem nich... všem doporučuji služby Daniela Mozgy
Více
Reference

Lucie Sroková Dudková, Ostrava

zdravotní sestra
Skvělý a hlavně individuální přístup ke každému klientovi, doporučuji.
Více
Reference

Filip Hank, Ostrava

majitel stavební firmy
S Danem jsem začal celkem opatrně, jelikož jsem v zásadě nedůvěřivý - pojistkami pro domácnost apod... 
Více
Reference

manželé Skotnicovi, Čeladná

advokát & farmaceut
Pan Mozga se nám stará o rodinné finance a všechny související věci. Mohu jenom doporučit. 
Více

Kontaktní formulář

Máte dotaz? Spojím se s Vámi co nejdříve to bude možné.